У стоматології «Посмішка успіху» ви можете безболісно і швидко видалити зруйновані зуби.

Досвідчені хірурги максимально комфортно позбавлять вас навіть від самих складних і уражених молярів, щоб ви якомога швидше повернулися до звичного життя і змогли відновити естетику посмішки.

Показання для хірургії

Основними показаннями до операції є:

- Руйнування і каріозні поразки зуба, які не підлягають стандартному пломбуванню.

Пацієнту важливо розуміти:

- при наявності значних руйнувань зуб краще видалити, щоб запалення не перейшло на сусідні різці і моляри.

Стоматологи кліники рекомендують видалити органи, які знаходяться в кістковій тканині, бо таке їх розташування може значно погіршити якість життя пацієнта.

Видалення зубів мудрості

При догляді за зубами мудрості дуже часто виникають складності. «Вісімки», розташовані по краях зубних рядів, найчастіше піддаються карієсу, пульпіту та періодонтиту. Крім того, нерідко ці моляри ростуть неправильно, заподіюючи людині значний дискомфорт.

«Вісімка» вважається зайвим зубом, тому, що найчастіше для неї не вистачає місця в щелепі. Раніше щелепа людини була більше через вживання грубої їжі, але зараз раціон змінився, стала змінюватися ротова порожнина. Однак у більшості людей зуби мудрості ще виростають, зрушуючи інші одиниці зубного ряду і часто стаючи вогнищами інфекції.

Операція з видалення зуба мудрості вимагає високої кваліфікації у фахівця. Оскільки зуб глибоко занурений в ясна, його витяг найчастіше проходить з видаленням м'яких тканин. Стоматологія «Посмішка успіху» гарантує високу професійність кожного лікаря.

Як проводять операцію

Видалення зубів найчастіше проводиться в день звернення до лікаря. Стоматолог проводить візуальний огляд порожнини рота, оцінює ступінь ураження зуба. Пацієнта відправляють на рентген цікавить ділянки щелепи. Лікар проводить опитування пацієнта, з'ясовує наявність алергії на застосовувані препарати, консультує пацієнта з питань анестезії, обговорює варіанти лікування інших зубів.

Спеціаліст клініки відповідає на всі питання пацієнта, розвіює всі його страхи, тому на видалення хворий відправляється до хірурга впевненим і спокійним.

Хірург робить анестезію - за допомогою тонкої голки в ясна вводиться доза підібраного знеболюючого. Після знеболювання від шийки зуба з усіх боків відокремлюються тканини ясен. За допомогою спеціальних щипців зуб або корінь видаляється спеціальними розгойдують рухами. При наявності запального процесу також видаляються відмерлі тканини.

Операція займає від 3-х хвилин до пів години в залежності від складності випадку.

Для консультації та запису звертайтесь за номерами телефонів:

098 565 56 55

067 794 13 92

Адреса клініки: м. Хмельницький, вулиця Молодіжна, 7

Сайт: https://smile-success.0382.ua/ 

Facebook: http://facebook.com/posmishkauspikhu/?ref=br_rs 

Instagram: http://instagram.com/posmishka_uspikhu/?hl=uk 

«Посмішка Успіху» - стоматологія що дарує щасливі посмішки