Красива білосніжна посмішка давно перестала вважатися прерогативою тільки голлівудських зірок і інших медійних персон. У наш час всі, хто хоче домогтися успіху в бізнесі або в соціумі, повинні стежити за зовнішнім виглядом і особливо — за станом своїх зубів.

Будь-які дефекти зубного ряду викликають комплекси й доставляють дискомфорт при особистому і діловому спілкуванні, тому послуги естетичної стоматології на вулиці Молодіжній, 7 користуються сьогодні безпрецедентним попитом. Про це свідчить і зростання кількості пацієнтів стоматологічної кліники «Посмішка успіху», де працюють провідні фахівці з естетичної реставрації зубів.

Усунути візуально помітні дефекти емалі та дентину дозволяє установка керамічних вінірів— тонких, але міцних пластин, які закріплюються на фронтальну частину зубів за допомогою цементу.

Слід відразу сказати, що криві зуби й проблемний ряд вініри не виправляють, також не допоможуть при проблемах глибокого прикусу (хіба що доведеться ґрунтовно попрацювати над підточкою абсолютно здорових зубів, що в корені не відповідає професіоналізму профільних стоматологів).

Перш ніж встановити мікропротези на зуби з явними викривленнями, буде потрібно попереднє вирівнювання за допомогою брекетів або елайнерів. Також при відсутності великої кількості молярів бажано вставити відсутні зуби, тим самим зменшивши жувальні навантаження на вінірові пластини.

Прийняти рішення, щодо встановлення вінірів, допоможе професійний стоматолог клініки «Посмішка успіху».

Запис на консультацію за номерами телефонів:

098 565 56 55

067 794 13 92

«Посмішка Успіху» - стоматологія що дарує щасливі посмішки