Секрети догляду за брекетами від професіоналів клініки «Посмішка успіху»
Секрети догляду за брекетами від професіоналів клініки «Посмішка успіху»

Неправильний прикус іноді завдає чимало клопоту. Відмінним рішенням цієї проблеми є брекети.

Стоматологічна клініка «Посмішка успіху»пропонує свої послуги з установки брекетів в Хмельницькому, ціни яких порадують кожного.

Щоб брекет-система служила довго, і прикус був виправлений успішно, необхідно правильно доглядати за брекетами і всієї порожниною рота. Це дозволить уникнути ускладнень і гарантує ефективну процедуру вирівнювання зубів.

НЕОБХІДНО:

  • Чистити зуби необхідно після кожного прийому їжі. Бажано використовувати для цього спеціальні щітки з V-подібною головкою. З її допомогою Ви зможете добре очистити зуби і не пошкодити брекети. Крім щітки можна використовувати зубну нитку, ополіскувачі, іригатор і інші пристосування.
  • Потрібно переглянути харчування. Варто відмовитися від твердих і в'язких продуктів. Цілі яблука, морква, сухарі, жуйки - все це може пошкодити брекети. Крім цього небажано пити гарячі, холодні, газовані напої. Краще на якийсь час відмовитися від солодкого, так як цукор негативно впливає на зубну емаль. Не варто вживати продукти з барвниками, бо зуби та брекети можуть змінити колір і втратити привабливий вигляд. В такому випадку Ви можете замовити послугу в клініці «Посмішка успіху» - відбілювання зубів, відгуки про яку тільки позитивні.
  • Відмовитись від шкідливих звичок. Куріння і алкоголь негативно впливають на порожнину рота і ускладнюють виправлення прикусу і приведення зубів в порядок. Також варто відмовитися від кави, коли і чаю.
  • Необхідно дуже ретельно чистити ротову порожнину перед сном, так як частинки їжі, що застрягли між зубами і брекетами, можуть викликати карієс, запальні процеси і є хорошим середовищем для розмноження мікроорганізмів. Прибрати залишки їжі допоможе спеціальний йоржик, який проникає у важкодоступні місця під брекети.
  • При виправленні прикусу за допомогою брекет-системи необхідно раз в три місяці проводити професійну чистку. Адже навіть при самому ретельному догляді за порожниною рота, можуть залишитися ділянки, які важко дістати звичайною щіткою або спеціальним йоржиком.

За допомогою цих нехитрих секретів по догляду за брекетами Ви зможете швидко придбати гарну посмішку, яка буде радувати Вас і оточуючих.

Фото: «Посмішка успіху»

Виникли додаткові питання, які стосуються послуг стоматології «Посмішка успіху»?

Звертайтеся до нас. Ми надамо детальну консультацію.

  • 098 565 56 55
  • 067 794 13 92

Адреса клініки: м. Хмельницький, вулиця Молодіжна, 7

  «Посмішка Успіху» - стоматологія що дарує щасливі посмішки.