«Посмішка успіху»: безметалеві конструкції- діоксид цирконію, пресована кераміка

До недавнього часу найкращим матеріалом для коронок вважалася металокераміка, але новітні методи протезування показують, що металеві каркаси будуть пережитком минулого

Безметалева кераміка - високоміцний матеріал для ортопедичної реставрації зубів VIP-класу, - стоматологи клініки «Посмішка успіху».

Її головна відмінність від металокерамічної коронки - відсутність металевого каркаса, "природний блиск" як у здорових зубів. Коронки, вкладки (пломби) і накладки (вініри) з без металевої кераміки в першу чергу призначені для передніх зубів, відрізнити їх від справжніх практично неможливо. Цей вид протезування надзвичайно популярний у публічних людей і артистів.

Мільйони шанувальників безметалевої реставрації зубів у всьому світі оцінили їх переваги. Наші улюблені актори та співаки, артисти розмовного жанру і телеведучі під світлом безжальних софітів не змогли б так відкрито посміхатися, говорити, співати. Адже вони такі ж люди, як ми. В знак подяки за таку можливість вони назвали безметалеву кераміку «коронками да Вінчі».

Ви теж гідні того, щоб відкрито спілкуватися: на ділових переговорах або на лекції зі студентами, на першому побаченні з коханою людиною або на святкуванні золотого весілля з онуками та друзями дитинства, - стоматологія «Посмішка успіху».

Можливості безметалевої кераміки - процес відновлення зуба починається з комп'ютерного моделювання, що дозволяє домогтися максимальної схожості з іншими зубами пацієнта, виготовити коронки або вініри в ідеальному відповідно до їх анатомічної форми і кольору. Завдяки властивостям цього матеріалу вирішується цілий ряд естетичних і функціональних проблем:

 • Біологічна сумісність безметалевої кераміки з організмом людини - не дратує ясна, відсутність алергії, неприємних відчуттів, звикання і дискомфорту.
 • Низька теплопровідність, електропровідність і довговічність матеріалу, відсутні окислювальні процеси в роті.
 • Ідеальне крайове прилягання, здатність зберігати первісний колір, імітувати емаль зуба, оскільки володіє природною світлопроникністю, не фарбується згодом.
 • Відсутність видимого кордону - якісна коронка.
 • Все це дозволяє зробити відновлення зубів з високими естетичними властивостями.
 • Можливість виготовлення накладок (вінірів) мінімальної товщини (до 0,3 мм), що практично виключає травмування натурального зуба при його обробці.
 • Не збільшує навантаження на зуби.
 • Можливість протезування після дентальної імплантації.
 • Міцність зубів на вигин, що не обмежує функціональне навантаження на відновлені зуби.

Види

Пресована кераміка або склокераміка

 • Рекомендується для передніх зубів
 • Каркас ыз оксиду цирконію з порцеляновим напиленням.

Принципових відмінностей між пресованої керамікою і керамікою на каркасі з діоксиду цирконію немає: кераміка має високі естетичні властивості, оскільки конструкції виробляються з особливо міцної кераміки (фарфору) без додавання металевого каркаса.

Безметалева коронка на відміну від живого зуба, має ту ж ступінь заломлення світла, що й емаль зуба.

Кераміка - ідеальний матеріал для моделювання зуба.

Технік виготовить конструкцію з бажаною формою і кольором зубів, що навіть досвідчений стоматолог не завжди зможе відрізнити. Єдина відмінність даних видів безметалевої кераміки полягає в тому, що кераміка на каркасі з діоксиду цирконію має більшу міцність, бо діоксид цирконію - це надміцний матеріал (порівняймо з металом), який не боїться навантажень і застосовується як каркас під мостовидні протези. Великим плюсом його є схожість за кольором з кольором зуба, таким чином, естетика Вам гарантована.

Конструкції з діоксиду цирконію відрізняються чудовими механічними властивостями: високі показники міцності на вигин і тріщиностійкість, які до теперішнього часу значно перевищують аналогічні показники для інших використовуваних в Незнімне протезування матеріалів.

Для виготовлення конструкцій з діоксиду цирконію використовують техніку CAD / CAM. Впровадження технології CAD / CAM в зубопротезування дозволяє виготовляти конструкції з високою точністю та передбачуваною якістю. Для обробки діоксиду цирконію ця техніка використовується з 1993 року. Абревіатура CAD в перекладі з англійської означає «комп'ютерне моделювання». CAM перекладається як «комп'ютерне управління процесом виробництва».

Спочатку поверхня моделі повинна бути сканована і конвертована в цифрове зображення для комп'ютерної обробки. Сканування поверхні моделі проводиться за допомогою техніки лазерного сканування. Потім за допомогою відповідного комп'ютерного забезпечення проводиться цифрове моделювання керамічного каркаса, після цього дані для фрезерування передаються до відповідного фрезерний верстат, і каркас виточується з промислової заготівлі діоксиду цирконію.

Оброблений і очищений оксидцирконієвий каркас для виготовлення пресованої без металевої кераміки використовуються воскові моделі майбутньої реставрації з метою визначення форми та положення зубів в зубній дузі відповідно до функціонально-естетичних вимог.

Виникли додаткові питання, які стосуються послуг стоматології «Посмішка успіху»?

Звертайтеся до нас. Ми надамо детальну консультацію.

098 565 56 55

067 794 13 92

Адреса клініки: м. Хмельницький, вулиця Молодіжна, 7

Сайт: https://smile-success.0382.ua/

Facebook: http://facebook.com/posmishkauspikhu/?ref=br_rs

Instagram: http://instagram.com/posmishka_uspikhu/?hl=uk

  «Посмішка Успіху» - стоматологія що дарує щасливі посмішки