«Посмішка успіху» - це стоматологічний центр європейського рівня, що являє собою клініку нового покоління. І це не просто обіцянки, а реальність, яка стала можливою завдяки професіоналізму лікарів і грамотної організації діагностики та лікування.

Багато пацієнтів запитують: чи можливо людині, який з тих чи інших причин позбулася майже всіх зубних одиниць, знову мати білосніжну і гарну посмішку, не витративши на це ціле багатство? І стоматологи кліники «Посмішка успіху» дають позитивну відповідь, звертаючи увагу на інноваційну технологію імплантації All-on-4 (Все-на-чотирьох).

All-on-4

дозволяє відновити всі зуби за один прийом і отримати нову якість життя. Імплантація за цим методом проводиться без кісткової пластики, імплантати відразу ж навантажуються тимчасовим протезом, який через пів року змінюється на постійний.

Метод імплантації All-on-4 — економічний метод лікування, який являє собою установку стоматологом незнімних протезів на чотирьох імплантатах, які кріпляться в області нижньої чи верхньої щелепи. Можна також підкреслити, що даний вид операції — це унікальна технологія, адже забезпечує комфорт у використанні, функціональність і естетичну складову.

Переваги імплантації зубів на 4 імплантатах

Даний вид процедури, також відомий як "зуби за один день" або одномоментна імплантація, — це інноваційна система, призначена, щоб дати вам абсолютно нову і природну посмішку за одне відвідування стоматології, що розташована у місті Хмельницькому по вулиці Молодіжній, 7.

Крім очевидної переваги, коли ви отримуєте абсолютно нову посмішку всього за один день, імплантація All-on-4 пропонує пацієнтам та інші вагомі переваги, серед яких:

  • Поліпшення загального стану здоров'я
  • Маючи здорові і міцні зуби, ви можете правильно пережувати їжу, що усуне можливі проблеми зі шлунково-кишковим трактом в майбутньому, і крім того, насолоджуватися вашими улюбленими стравами.

Впевненість в собі

Даний метод дозволить вам розмовляти без ускладнень, викликаних ковзанням конструкції. При цьому ви знайдете максимальне почуття впевненості, тим самим підвищуючи загальну якість життя.

Найближче до природних зубів

На відміну від звичайних протезів, зубні імплантати «Все-на-чотирьох» щільно кріпляться до вашої щелепи, звільнивши вас від покупки додаткових спеціалізованих коштів для догляду — клею, очисний таблеток та інших непотрібних препаратів, що приносять незручності й викликають збентеження при їх використанні. Щоб імпланти «Все-на-чотирьох» прослужили вам все життя, все, що вам потрібно зробити, це піклуватися про них, як про природні зуби, регулярно користуючись щіткою і флосом.

Слід звернути увагу, що при всіх плюсах даної технології, зубні імплантати «All-on-4» показані до установки не всім. У разі, якщо вам, наприклад, потрібно всього кілька імплантів через відсутність зубних одиниць або неможливості їх відновлення, краще встановити індивідуальні імплантати.

Процедура «Зуби Все-на-4» абсолютно точно підійде тим, у кого:

  • повна або часткова адентія;
  • відсутня кісткова тканина і немає можливості її нарощування;
  • спостерігається рухливість зубних одиниць;
  • є дискомфорт від носіння протезів, а також всім, тим хто шукає більш постійне і зручне рішення.

Для консультації та запису звертайтесь за номерами телефонів:

098 565 56 55
067 794 13 92

«Посмішка Успіху» - стоматологія що дарує щасливі посмішки