Перший візит до стоматолога зі своїм малюком необхідно зробити, коли йому виповниться 2 або 3 роки. Навіть якщо дитину нічого не турбує, перевірити стан порожнини рота все ж таки необхідно.

Лікар стоматологічної клініки «Посмішка успіху» :

  • уважно огляне зуби та порожнину рота,
  • зніме зубні відкладення та наліт,
  • проведе покриття зубів зміцнюючими засобами,
  • дасть рекомендації щодо догляду за порожниною рота,
  • допоможе вибрати зубну пасту та щітку,
  • при необхідності вилікує дрібні каріозні ураження, не чекаючи ускладнень.

Далі необхідно показуватися лікарю та проводити профілактичні заходи кожні 6 місяців, а за певних показань 1 раз на 3 місяці. У клініці «Посмішка успіху» під час перебування у кабінеті діти можуть переглянути мультфільми, та спостерігати за рибками у великому акваріуму. 

Перше відвідування стоматолога - це дуже важливий крок у житті дитини, і необхідно, щоб ця подія залишила лише добрі спогади у житті маленької людини. Діти бояться невідомості, тому зовсім необов'язково лікувати зуби або проводити якісь інші процедури у перший візит до лікаря, якщо немає гострого болю. Краще, якщо дитина просто познайомиться з лікарем, подивиться кабінет та освоїться у клініці. Дитячий стоматолог пояснить малюкові все, що він робить простою, доступною мовою, не лякаючи дитину.

«Посмішка успіху» у Хмельницькому: Перший візит у стоматологію, фото-1

Велика роль у підготовці до першого відвідування відводиться батькам, оскільки часто дитина налякана страхами дорослих перед стоматологом. Не можна малюкові говорити "страшних" слів, таких як "укол", "свердлити". Це лякає його, краще пояснювати дитині простими словами, які він знає зі звичайного життя ("Порахувати, почистити, пофарбувати зубки"). До лікаря необхідно йти в першій половині дня, тому що дитина ще не втомилася і рідше вередує. Якщо перше відвідування пройде цікаво та безболісно, ​​то у вашого малюка з'явиться новий друг – сімейний стоматолог!

Записатися на консультацію лікаря можна вже зараз:

  • 098 565 56 55
  • 067 794 13 92

Адреса клініки: м. Хмельницький, вулиця Молодіжна, 7